Ettevõtte tutvustus

Ettevõtte tutvustus

Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja ja müüja Aeroc International AS omandades 2012 aastal JÄMERÄ kaubamärgi ning kivimajade müügi äritegevuse Soomes. JÄMERÄ on Soome vanim ja enim müüdud kivimajade kaubamärk alates aastast 1974.

JÄMERÄ on põhjamaisesse kliimasse loodud funktsionaalne ja energiatõhus kivimaja kontseptsioon. Jämerä maja on võimalus valida tüüpmajade kataloogist või lasta see enda jaoks sobiva planeeringu ja disainiga projekteerida. Soovi korral on võimalik tellida koos materjalipaketiga ka majakarbi püstitus. JÄMERÄ terviklahendus omab lisaks headele soojapidavuse näitajatele ka mitmeid teisi, kuid seejuures mitte vähemolulisi eeliseid teiste materjalidega võrreldes. Olulisemad nendest on konstruktsiooni õhutihedus, külmasildade puudumine ning stabiilne sisetemperatuur tänu massiivsele seinale. Majakarbi püstitamiseks vajalik terviklik komplekt JÄMERÄ poorbetoontooteid valmistatakse kaasaegses maailma tipptasemel tehnoloogiaga varustatud tehases Lääne-Virumaal Andjal.

Soomes tegeleb JÄMERÄ kivimajade müügiga Aeroc International AS kontserni ettevõte Aeroc Jämerä Oy. Venemaal ja Eestis on Aeroc International AS sõlminud JÄMERÄ kivimajade edasimüügiks frantsiisilepingud - Venemaal Sankt-Peterburgi regioonis pakub JÄMERÄ kontseptsioonile tuginevat kivimajade terviklahendust OOO Jamera ning JÄMERÄ esindusõigus Eestis kuulub ettevõttele StoneEnergy OÜ.