Uudised

Majaesitlus Tallinnas 5. ja 8. oktoobril

03.10.2016

Tere tulemast Jämerä kivimaja esitlusele, mis toimub Tallinnas 5. oktoobril kell 17.00-19.00 ja 8. oktoobril kell 12-14 aadressil: Kadaka pst. 94A.
Infoks: esitletav maja on valmis ja osaliselt sisustatud. Projekti aluseks on vastavalt tellija soovidele muudetud JÄMERÄ tüüpprojekt Dialoog, millest on saanud paarismaja.
Külastamisele avatud paarismajaboksi pindala on 220 m². Maja eristub ainulaadse siseviimistluse ja ehituskvaliteedi osas.
Esitlusel ootavad Teid JÄMERÄ esindajad, kes tutvustavad Jämerät ja ja esitlevad kohapeal Jämeräs kasutatavaid lahendusi.
Maja on valminud sellel aastal, huvilised saavad tutvuda müügiinfoga siin
Lisainfo esitluse kohta: tel. 5130887
Kohtumiseni!
 

Jämerä Dynamic Tabasalu alevikus

28.09.2016

 Oleme uudiskirjas juba rääkinud JÄMERÄ Dynamic tüüpprojekti alusel valminud majadest nii Eestis, kui ka väljaspool Eestit. Dynamic on üks populaarseim Jämerä kataloogimaja, mille baasil projekteeritakse ja ehitatakse uusi eramuid igal aastal. Olenemata sellest, et algidee on üks, saavad kõik siiski väga omanäolised ja erinevad.

Antud uudise keskpunktis on uus Tabasallu kerkinud Dynamic, mis valmis eelmisel aastal. Eramut on oluliselt muudetud vastavalt kliendi ootustele ning soovidele. Tüüpprojektist tuntud eraldi asetsevate köögi ja elutoaga lahendus on liidetud ühtseks tervikuks. Pererahva soovil on lisatud eraldi sissepääsuga saunaosa, mida on võimalik kasutada ka privaatse külalistemajana. Nagu praktilise meelega eestlastele kohane, on majja integreeritud autogaraaž, mis leiab kasutust ka avara panipaigana. Oma koha on leidnud nii rattad, kui ka muruniiduk. Kõige selle juures on säilinud Dynamicule omane stiilne välimus, mida eelkõige ilmestab suurt terrassi ning rõdusid ümbritsev kivist pergola. Maja piltide galeriiga saad tutvuda siin

Antud maja on heaks näiteks, kuidas kataloogimajast on võimalik luua just endale isikupärane kodu.

Tule  oma ideedega meie juurde, et koos saaksime täide viia Teie unistused.