-xo-2259745500903.jpg
 

JÄMERÄ on Soome vanim ja enim müüdud kivimajade kaubamärk alates 1974. aastast. 2012. aastal omandas JÄMERÄ kaubamärgi ning kivimajade müügi Soomes Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja ja müüja Bauroc AS.

Eestis pakub JÄMERÄ kodusid StoneEnergy OÜ koos projektbüroodest, ehitusfirmadest ja ehitusmaterjalide tarnijatest partneritega. StoneEnergy OÜ meeskond on JÄMERÄ maju müünud, projekteerinud ja ehitanud alates aastast 2002. 

StoneEnergy OÜ

Meistri 14 Tallinn 13517 
Herki Kerde

Herki Kerde

Juhatuse liige

Müügi- ja ehitusjuht

Meistri 14 Tallinn 13517

Telefon: 513 0887, 679 9084

E-post: herki.kerde@jamera.ee

Keeled: EESTI, INGLISE, SOOME

 

Herki on JÄMERÄ kivimaja hing Eestis. Ta on selle alaga tegelenud juba 2002. aastast ja tunneb tooteid iga nurga pealt. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis, koolis kus kasvatakse inseneriks, rahvamajanduse eriala. Kõik, mis puudutab ehitamist vundamendist katusekivideni, on ta endale selgeks teinud ja tunneb põhjalikult iga JÄMERA maja pakutavat lahendust. Uute põnevate ehituslahenduste kõrval naudib ta arhitektuurimaailma. Avar ja valgusküllane, mitte madal ja ahistav, on Herki arvates ideaalne maja. Ta austab funktsionalismi, teda võluvad puhtad, praktilised ja selged vormid, eriti 1930. aastate minimalism. JÄMERÄ majade puhul hindab ta samuti eeskätt funktsionaalseid lahendusi. „Kui peaksin endale uue maja ehitama, siis kindlasti valin JÄMERÄ maja, sest see on parim väikemaja lahendus,“ ütleb ta. Sel ajal kui Herki poorbetoonist maju ei ehita, ehitab ta koos kahe pojaga Lego klotsidest maju.

 
Risto Migur

Risto Migur

Müügi- ja tarnetejuht

Meistri 14, 13517 Tallinn

Telefon: 521 1513

E-post: risto.migur@jamera.ee

Keeled: EESTI, SOOME

 

Risto on  järjepidevalt ehitanud  juba aastast 2002, ta on olnud nii abitööline kui ka objektijuht ja tunneb seetõttu ülihästi kõike, mis on seotud  omale kodu ehitamisega. Ka haridus on tal ehituse vallast, nimelt lõpetas ta Tallinna Tehnikakõrgkoolis hoonete ehituse eriala ning omandas inseneri kutse. Risto on kindel, et JÄMERÄ kivimaja on parim valik. “See kestab läbi mitme põlvkonna, seda ei ehitata viiekümneks aastaks,” teab ta. Ta hindab materjali ajatust ja soojapidavust, samas on kivimajas kuumal suvepäeval meeldivalt jahe. Vabal ajal veedab Risto perega aega looduses, kulgetakse kodumaistel metsaradadel ja seigeldakse kaugete maade troopilistes randades.

 
Argo Piirsalu

Argo Piirsalu

Müügiesindaja/ kinnisvara hindamine krediidiasutustele

Meistri 14, 13517 Tallinn

Telefon: 506 0226

E-post: argo.piirsalu@jamera.ee

Keeled: EESTI, INGLISE, VENE

 

Argo on abiks teil oma kodu ehitamisel – ta uurib täpselt välja, mida otsite ja teab soovitada sobivaimat pakkumist. Argo on lõpetanud Eesti-Ameerika Ärikolledži ja juba aastast 1997. tegeleb ta elukondliku kinnisvara ja ehitusega. Tal on kinnisvarahindaja kutsetunnistus. Lisaks ehitamisele ja kinnisvarale meelivad talle sport ja muusika.

 
Mirell Nõmm

Mirell Nõmm

Arhitekt-eelarvestaja

E-post: mirell.nomm@jamera.ee

Keeled: EESTI, INGLISE

 

Mirell on arhitektina töötamisest unistanud juba 12-aastasest saati ning lõpetanud EKAs arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistratuuri õppekava koos maastikuarhitektuuri spetsialiseerumisega. Lisaks on tal töökogemust ka sisearhitektuuri vallas. Seetõttu pöörab Mirell tähelepanu nii hoonesisesele funktsionaalsusele kui ka heale väljanägemisele ühendades need praktiliseks kunstiteoseks. JÄMERÄ majade puhul aitab ta teid kataloogiprojekti isiklike soovide järgi kohandamisega.  JÄMERÄ poorbetooni on ta kasutanud vanemate kodu renoveerimisel ning kavatseb tulevikus ka enda koduks JÄMERÄ kivimaja ehitada. Vabal ajal meeldib Mirellile samuti kunstiga tegeleda - ta naudib nii maalimist, õmblemist, puutööd kui ka kaartide meisterdamist.

 
indrek-jaaska.jpg

Indrek Jaaska

Objektijuht-paigaldaja

Telefon: 5649 9094

E-post: indrek.jaaska@jamera.ee

Keeled: EESTI

 

Indrek on ehitaja, kes ehitab JÄMERÄ kodusid. Talle meeldib see uusi väljakutseid pakkuv töö. Tisleriharidusega Indrek on maju ehitanud juba 20 aastat, neist kümme viimast JÄMERA poorbetoonist. Kas ta ostaks JÄMERÄ maja? “Otse loomulikult, need on heast soojapidavast materjalist,” kinnitab ta. Vabal ajal käib Indrek perega kinos, nädalavahetustel ollakse looduses. “Minu hobi on kalastamine, ainult saagi ostan tavaliselt hiljem poest!” lisab ta.

 
 
 
 

Soovin lisainfot

Hakkan ehitama *

Soovin
 Soovin, et müügiesindaja võtaks minuga ühendust
 Soovin Jämerä uudiskirja

Saadan failidKrunt *

Krundi asukoht

Soovin lisainfot

Luban lisada oma andmed JÄMERÄ kliendiandmebaasi ja saata mulle reklaammaterjale. *