-xo-2259745500903.jpg
 

Kontakt

JÄMERÄ on Soome vanim ja enim müüdud kivimajade kaubamärk alates 1974. aastast. 2012. aastal omandas JÄMERÄ kaubamärgi ning kivimajade müügi Soomes Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja ja müüja Bauroc AS.

Eestis pakub JÄMERÄ kodusid StoneEnergy OÜ koos projektbüroodest, ehitusfirmadest ja ehitusmaterjalide tarnijatest partneritega. StoneEnergy OÜ meeskond on JÄMERÄ maju müünud, projekteerinud ja ehitanud alates aastast 2002. 

StoneEnergy OÜ
Meistri 14 Tallinn 13517 
Herki Kerde

Herki Kerde

Juhatuse liige
Müügi- ja ehitusjuht

Meistri 14 Tallinn 13517
Telefon: 513 0887, 679 9084
E-post: herki.kerde@jamera.ee
Keeled: EESTI, INGLISE, SOOME

 

Herki on JÄMERÄ kivimaja hing Eestis. Ta on selle alaga tegelenud juba 2002. aastast ja tunneb tooteid iga nurga pealt. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis, koolis kus kasvatakse inseneriks, rahvamajanduse eriala. Kõik, mis puudutab ehitamist vundamendist katusekivideni, on ta endale selgeks teinud ja tunneb põhjalikult iga JÄMERA maja pakutavat lahendust. Uute põnevate ehituslahenduste kõrval naudib ta arhitektuurimaailma. Avar ja valgusküllane, mitte madal ja ahistav, on Herki arvates ideaalne maja. Ta austab funktsionalismi, teda võluvad puhtad, praktilised ja selged vormid, eriti 1930. aastate minimalism. JÄMERÄ majade puhul hindab ta samuti eeskätt funktsionaalseid lahendusi. „Kui peaksin endale uue maja ehitama, siis kindlasti valin JÄMERÄ maja, sest see on parim väikemaja lahendus,“ ütleb ta. Sel ajal kui Herki poorbetoonist maju ei ehita, ehitab ta koos kahe pojaga Lego klotsidest maju.

 
Risto Migur

Risto Migur

Müügi- ja projektijuht

Meistri 14, 13517 Tallinn
Telefon: 521 1513
E-post: risto.migur@jamera.ee
Keeled: EESTI, SOOME

 

Risto on  järjepidevalt ehitanud  juba aastast 2002, ta on olnud nii abitööline kui ka objektijuht ja tunneb seetõttu ülihästi kõike, mis on seotud  omale kodu ehitamisega. Ka haridus on tal ehituse vallast, nimelt lõpetas ta Tallinna Tehnikakõrgkoolis hoonete ehituse eriala ning omandas inseneri kutse. Risto on kindel, et JÄMERÄ kivimaja on parim valik. “See kestab läbi mitme põlvkonna, seda ei ehitata viiekümneks aastaks,” teab ta. Ta hindab materjali ajatust ja soojapidavust, samas on kivimajas kuumal suvepäeval meeldivalt jahe. Vabal ajal veedab Risto perega aega looduses, kulgetakse kodumaistel metsaradadel ja seigeldakse kaugete maade troopilistes randades.

 
Argo Piirsalu

Argo Piirsalu

Müügiesindaja/ kinnisvara hindamine krediidiasutustele

Meistri 14, 13517 Tallinn
Telefon: 506 0226
E-post: argo.piirsalu@jamera.ee
Keeled: EESTI, INGLISE, VENE

 

Argo on abiks teil oma kodu ehitamisel – ta uurib täpselt välja, mida otsite ja teab soovitada sobivaimat pakkumist. Argo on lõpetanud Eesti-Ameerika Ärikolledži ja juba aastast 1997. tegeleb ta elukondliku kinnisvara ja ehitusega. Tal on kinnisvarahindaja kutsetunnistus. Lisaks ehitamisele ja kinnisvarale meelivad talle sport ja muusika.

 
Mirell Nõmm

Mirell Nõmm

Arhitekt-eelarvestaja

E-post: mirell.nomm@jamera.ee
Keeled: EESTI, INGLISE

 

Mirell on arhitektina töötamisest unistanud juba 12-aastasest saati ning lõpetanud EKAs arhitektuuri ja linnaplaneerimise magistratuuri õppekava koos maastikuarhitektuuri spetsialiseerumisega. Lisaks on tal töökogemust ka sisearhitektuuri vallas. Seetõttu pöörab Mirell tähelepanu nii hoonesisesele funktsionaalsusele kui ka heale väljanägemisele ühendades need praktiliseks kunstiteoseks. JÄMERÄ majade puhul aitab ta teid kataloogiprojekti isiklike soovide järgi kohandamisega. JÄMERÄ poorbetooni on ta kasutanud vanemate kodu renoveerimisel ning kavatseb tulevikus ka enda koduks JÄMERÄ kivimaja ehitada. Vabal ajal meeldib Mirellile samuti kunstiga tegeleda - ta naudib nii maalimist, õmblemist, puutööd kui ka kaartide meisterdamist.

 
indrek-jaaska.jpg

Indrek Jaaska

Objektijuht-paigaldaja

Telefon: 5649 9094
E-post: indrek.jaaska@jamera.ee
Keeled: EESTI

 

Indrek on ehitaja, kes ehitab JÄMERÄ kodusid. Talle meeldib see uusi väljakutseid pakkuv töö. Tisleriharidusega Indrek on maju ehitanud juba 20 aastat, neist kümme viimast JÄMERA poorbetoonist. Kas ta ostaks JÄMERÄ maja? “Otse loomulikult, need on heast soojapidavast materjalist,” kinnitab ta. Vabal ajal käib Indrek perega kinos, nädalavahetustel ollakse looduses. “Minu hobi on kalastamine, ainult saagi ostan tavaliselt hiljem poest!” lisab ta.

 
Karel Koitla

Karel Koitla

Insener-konstruktor

Meistri 14 Tallinn 13517
Telefon: 5342 66, 679 9084
E-post: karel.koitla@jamera.ee
Keeled: EESTI, INGLISE, SOOME

 

Kas oled kunagi mõelnud, mis teeb projekteerimisbüroos inseneri rolli nii oluliseks? Või miks teda üleüldse vaja on? Saa tuttavaks Karel Koitlaga, meie inseneriga, kes tagab selle, et arhitektuursed projektid oleksid reaalselt teostatavad. Konstruktsioone kontrollides ja optimeerides jälgib ta, et hoone oleks ehitajate jaoks püstitatav, kliendi jaoks finantsiliselt teostatav ning et arhitekti nägemus seejuures säiliks. Kui ta ei tegutse parajasti konstruktsioonide optimeerimisega, leiab ta aega perega matkata ja kalal käia. 

 
Jaana Kraus

Jaana Kraus

Arhitekt-müügiesindaja 

Meistri 14 Tallinn 13517
Telefon: 590 59322 , 679 9084
E-post: jaana.kraus@jamera.ee
Keeled: EESTI, INGLISE,VENE

 

Saage tuttavaks Jaanaga! 

Jämerä arhitekt Jaana Kraus on lõpetanud Eesti kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonna. Magistritöös keskendus ta rohkem lähedaste elu lõpule ja nende mälestamiskohale, kuid oma igapäevatöös püüab Jaana pakkuda parimat kodu elavatele. 

Kui ta parasjagu ei loo järgmist unistuste kodu, siis võib teda leida head raamatut lugemas või mõnel metal festivalil parimatele esinejatele kaasa elamas. Jaana naudib oma tööd, sest Jämerä poorbetoonist toodetest projekteerimine on selge ja loogiline ning tehniliste probleemide lahendamise asemel saab keskenduda uue kodu omaniku soovide ellu viimisele. 

 
 
 
 

Soovin lisainfot

Hakkan ehitama *

Soovin
 Soovin, et müügiesindaja võtaks minuga ühendust
 Soovin Jämerä uudiskirja

Saadan failidKrunt *

Krundi asukoht

Soovin lisainfot

Luban lisada oma andmed JÄMERÄ kliendiandmebaasi ja saata mulle reklaammaterjale. *