jamera-dynamic.jpg
 

JÄMERÄ - põhjamaisesse kliimasse loodud kivimaja  

JÄMERÄ pakub madalenergiamaja nõuetele vastavat kivimaja lahendust projekteerimisest kinnise, soojapidava majakarbi ehitusmaterjalide komplekteerimise ja püstitamiseni.

JÄMERÄ kataloogis on lai valik tüüpprojekte. Iga projekti võib krundi eripäradest ja personaalsetest vajadustest lähtuvalt täiendada. JÄMERÄ maja ehitamiseks on võimalik tellida majakarbi materjalid ka oma projekti alusel. 

JÄMERÄ terviklahendusel on lisaks headele soojapidavuse näitajatele ka teisi eeliseid nagu õhutihedus, külmasildade puudumine ning stabiilne sisetemperatuur. JÄMERÄ kodus kasutuskulud on tänu energiatõhususele madalad. 

JÄMERÄ kivimaja kestab aastakümneid. Selle elavaks tõestuseks on juba 1930-datest aastatest Soomes ehitatud poorbetoonist eramud, mida hinnatakse kõrgelt ka tänapäeval.

JÄMERÄ ühendab vastandid – erilahenduste paindlikkuse ja standardsete, ühtses moodulmõõdustikus ehitusmaterjalide kokku sobivuse.

Majakarbi püstitamiseks vajalik terviklik komplekt JÄMERÄ poorbetoontooteid valmistatakse kaasaegses maailma tipptasemel tehnoloogiaga varustatud tehases Lääne-Virumaal Andjal.

JÄMERÄ on Soome vanim ja enim müüdud kivimajade kaubamärk alates 1974. aastast. 2012. aastal omandas JÄMERÄ kaubamärgi ning kivimajade müügi Soomes Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja ja müüja Bauroc AS.

Eestis pakub JÄMERÄ kodusid StoneEnergy OÜ koos projektbüroodest, ehitusfirmadest ja ehitusmaterjalide tarnijatest partneritega. StoneEnergy OÜ meeskond on JÄMERÄ maju müünud, projekteerinud ja ehitanud alates aastast 2002. 

JÄMERÄ - Ela oma unistuses!

 

Soovin lisainfot

Hakkan ehitama *

Soovin
 et müügiesindaja võtaks minuga ühendust
 Jämerä uudiskirja

Saadan failidKrunt *

Krundi asukoht

Soovin lisainfot

Luban lisada oma andmed JÄMERÄ kliendiandmebaasi ja saata mulle reklaammaterjale. *