lakeuden-jamera-kutsu8529682151125533204.jpg
 
 

Jämerä kivimaja

 

Poorbetoonist kivimaju on maailmas ja Eestis ehitatud juba 1930. aastatest. Kivist maja on kindla peale minek, sest energiasäästlik ehitis kestab põlvest põlve.

JÄMERÄ poorbetoonist kivimaja on ühtne tervik. Täpselt kokku sobivad detailid seotakse spetsiaalse peenmördiga. Hoone monoliitsus ja massiivsus hoiavad ära külmasillad, tagavad õhutiheduse, soojapidavuse, heli- ja tulekindluse ja selle, et kusagil ei kriuksu ega nagise. Nii valmib mugav ja soe kodu aastakümneteks.

1. Välissein

Massiivsed JÄMERÄ poorbetoonist kiviseinad on ainukesed turul pakutavad ühekihilised homogeensed, sooja isoleerivad ja samas kandvad seinad. JÄMERÄ sein ei vaja lisasoojustust ja aurutõkkekilet. Välissein on kogu kasutusea hooldusvaba. Välisseina plokid laotakse kokku spetsiaalse õhukese peenmördivuugiga, mis lisab tihedust ja energiatõhusust.

2. Katuslagi

JÄMERÄ poorbetoonist katuslagi annab majale püsiva õhutiheduse. Poorbetoonist katuslaes ei teki külmasildasid ning isoleeriv poorbetoon vähendab vajalikku soojustusvilla paksust. Poorbetoonist paneele on võimalik paigaldada ka kaldu ehk kasutada viilkatustega majadel, mida ei võimalda ükski teine paneel. Tihedama konstruktsiooniga majad.

3. Vahelagi

JÄMERÄ poorbetoonist vahelagi ei kriuksu, summutab heli ja annab majale massiivsust ning tulekindlust. Poorbetoonist vahelagi minimiseerib külmasildade tekkimise võimaluse kuna vahelae materjal on isoleeriv ning moodustab läbimõeldud sõlmlahendustega ühtse terviku samast materjalist välisseintega.

4. Sillused

JÄMERÄ pakub akna- ja ukseavade sildamiseks tehases valmistatud täpsete mõõtudega ja ruumilise terasarmatuuriga poorbetoonsilluseid.

5. Vaheseinad

JÄMERÄ vaheseinad on eri paksustega ning kandvad ja mittekandvad. JÄMERÄ poorbetoonist vaheseinad sobivad tubade eraldamiseks, tuletsoonide eraldamiseks ning märgadesse ruumidesse, kuna ei karda niiskust.

6. Trepid

JÄMERÄ kivitrepp on massiivne, ei kõigu ega nagise. See paigaldatakse juba majakarbi valmimisel ja välistab ajutiste lahenduste vajaduse. Trepiastmed saab katta erinevate materjalidega - laminaatparketiga, kiviplaatidega või täispuiduga.

 
 

Soovin lisainfot

Hakkan ehitama *

Soovin
 Soovin, et müügiesindaja võtaks minuga ühendust
 Soovin Jämerä uudiskirja

Saadan failidKrunt *

Krundi asukoht

Soovin lisainfot

Luban lisada oma andmed JÄMERÄ kliendiandmebaasi ja saata mulle reklaammaterjale. *