20170904-134944364846918.jpg
 

JÄMERÄ "VÕTMED KÄTTE" PAKETT


Võtmed kätte paketi hind

Pangalaenuga maja ehitades on vaja ehituseelarvet. Soovi korral koostab StoneEnergy OÜ kogu teie JÄMERÄ kivimaja projekti eelarve.

Kataloogi tüüpprojekti põhjal komplekteeritud JÄMERÄ kivipaketile, kivipaketile koos paigaldusega ja suletud majakarbi paketile on hinnad juba valmis arvutatud. Võtmed kätte paketile pakkumisi valmis tehtud ei ole. See koostatakse alati konkreetsele krundile ning projektile.

Võtmed kätte paketis pakutavad teenused ja lahendused valid just sina. Võtmed kätte paketi pakkumise saamiseks lepi kokku kohtumine ning täpsusta oma soove ning krundi projekteerimistingimusi.

Võtmed kätte pakkumise lähtekohaks võib olla ka JÄMERÄ või bauroc’i toodete põhjal koostatud individuaalprojekt. Projekti koostamisel saab selgeks, millises mahus on vaja teha krundil eelnevaid töid ning eelarve koostamisel, mis tüüpi on tulevased viimistlusmaterjalid. Projekti koostades saavad selgeks ka krundi pinnaerisused, sellest tulenev vundamendi valik ning arvesse võetakse kõik teie isiklikud soovid unistuste kodu rajamiseks.


Mis maksab JÄMERÄ maja?

Maja hinna kujunemisel on suurimad muutujad konkreetse krundi seatavad nõuded ja maja arhitektuurne lahendus. Majade maksumusi võrreldakse tihti pelgalt netopinna või ruutmeetri hinna järgi. Kuid sisepinda on võimalik luua erinevate kuludega ehk muutuda võivad maja kubatuur ja seinte pind. Kulutõhusaim on kahe korrusega maja. Ühekordne maja on reeglina kallim, sest ehitama peab suurema vundamendi ja katuse. Maja hinda mõjutavad ka rõdude ja varjualuste suurused ning konstruktsioonid.  

Hinna kujunemises ei saa üle ega ümber viimistlusmaterjalidest ning tehniliste süsteemide valikust. Kas soovite intelligentse elektrisüsteemiga ja paepinnasele puurkaevudesse paigaldatavat maakütet? Hinnas annavad erinevuse ka näiteks aknaraamide materjali valik.

Unustada ei tohi ka projektijuhtimise kulu. Kui orienteerute ehituses, võite tellijana projektijuhtimise enda õlule võtta. JÄMERÄ aitab vajadusel partnerid valida. Nii on maja hinnast võimalik hoida 10% võrreldes ühe peatöövõtulepinguga.

Jämerä kivimaja võtmed kätte täpsemat hinnataset uuri müügiesindajalt. 

Parima JÄMERÄ maja kiviosa püstituse hinnapakkumise saate StoneEnergy OÜ-lt!
 

Soovin lisainfot

Hakkan ehitama *

Soovin
 Soovin, et müügiesindaja võtaks minuga ühendust
 Soovin Jämerä uudiskirja

Saadan failidKrunt *

Krundi asukoht

Soovin lisainfot

Luban lisada oma andmed JÄMERÄ kliendiandmebaasi ja saata mulle reklaammaterjale. *