VILLA KUNINGATAR
 

VILLA KUNINGATAR 

Аrhitekt: Maria Pennanen

Kolmele elanikule projekteeritud Villa Kuningatar arhitektuurse ideena on omavahel sobitatud kuupide kuju: lihtsa ja loogilisena kohtuvad kaks selgepiirilist vormi ja täiendavad teineteist. Kuubi ideed toovad esile ka materjalid: kuigi mõlemad kuubid on ehitatud baurocist, on alumine korrus krohvitud, ülemine kaetud puiduga. 

Mereäärses majas avaneb igast toast vaade merele, esimeselt korruselt saab läbi lükanduste mugavalt terrassile astuda, et mereõhku hingata või hoopis basseinis mõnuleda.

Tuleb tunnistada, et varasügises tundub mõte koduterrassi suurest basseinist igati ahvatlev ja tegelikult on arhitektuurne taotlus märgatav ka pimeduse saabudes: nimelt annab bassein interjöörile valgusefekti. Rannal asuvad ka 20 msuurune paadikuur ja -sild. 

Villa Kuningatari magamistoad on paigutatud hoone teisele korrusele – nende juurde kuuluvad oma vannituba, rõdu ja garderoob. Ja kel pereelust töökõnedeks eemalduda on vaja, siis suure magamistoaga on ühendatud eraldi vaikne ruum, mis on mõeldud töötamiseks. 


 
 

Soovin lisainfot

Hakkan ehitama *

Soovin
 Soovin, et müügiesindaja võtaks minuga ühendust
 Soovin Jämerä uudiskirja

Saadan failidKrunt *

Krundi asukoht

Soovin lisainfot

Luban lisada oma andmed JÄMERÄ kliendiandmebaasi ja saata mulle reklaammaterjale. *